Kontakt

TARTU TERMINAL AS 
Kärkna küla, Tartu vald, 60513 Tartumaa
Registrikood 10171518
KMKR nr. EE100286245

LHV Pank AS IBAN: EE107700771002062883
Swedbank IBAN: EE312200221010788803
SEB AS IBAN: EE481010102008813006
Luminor Bank AS IBAN: EE261700017004584117


Üldtelefon 7 497 248
E-post info@terminaloil.ee                                   
Kontor avatud E-R 08.00-16.30

TARTU TERMINAL KÜTUSTE HULGIMÜÜK
 
Tõnu Kõiv
Müügiosakonna juhataja
Tel. 7 497 244 / Fax. 7 497 174
Mob. +372 518 3894
E-post: tonu.koiv@terminaloil.ee






 
Raul Major
Müügijuht
Esko Oras
Müügijuht
Tel. 7 497 240 Tel. 7 497 240
Mob. +372 5309 6661 Mob. +372 525 2871
E-post: raul.major@terminaloil.ee E-post: esko.oras@terminaloil.ee
 
Hille Luide
Müügijuht      
Tel. 7 497 240
Mob. +372 5326 4482
E-post: hille.luide@terminaloil.ee               

TARTU TERMINAL KÜTUSTE JAEMÜÜK
 
Jörgen Õigus
Kütuste jaemüügijuht
Heikko Rannamees
Müügijuht
Tel. 7 497 174 Tel. 7 497 174
Mob. +372 5880 5411 Mob. +372 5301 1538
E-post: jorgen.oigus@terminaloil.ee  E-post: heikko.rannamees@terminaloil.ee

TALLINNA TERMINAL KÜTUSTE JAE- JA HULGIMÜÜK
 
Kaido Renn
Tegevjuht
Argo Sulg
Müügijuht
Tel. +372 657 5591 Tel. +372 657 5590
Mob. +372 515 0021 Mob. +372 512 1419
E-post: kaido.renn@terminaloil.ee E-post: argo.sulg@terminaloil.ee


KÜTUSTE LADU

Tel. 7 430 226

E-R 08.00-20.00
L-P kokkuleppel

Väino Vall
Laojuhataja

Mob. +372 502 5574; +372 506 1631
E-post: vaino.vall@terminaloil.ee

TEENINDUSJAAMAD

Evelin Arak

Teenindusjaamade juhataja
Mob. +372 5918 4638
E-post: evelin.arak@terminaloil.ee

Evelyn Märtin
Kaubandusjuht (kategooriad: toidukaup, maiustus, snäkk)
Mob. +372 58 847 938 
E-post: evelyn.martin@terminaloil.ee

Geitlin Eslon
Tootejuht (kategooriad: joogid, tööstuskaup, autokaup, tubakas, telekommunikatsioon, ajakirjandus)
Mob. +372 566 98 987 
E-post: geitlin.eslon@terminaloil.ee
Hinnad teenindusjaamades
  • 95
    1.429
  • 98
    1.479
  • D
    1.209
  • Deri
    0.999
  • LPG
    0.619